سلام به دخمل ناز مامان ،سلام به مشهدی ترنم

 چند روز پیش با بابایی و خاله سهیلا اینا و مامان بزرگی رفتیم مشهد. این اولین سفر تو به مشهد بود. صبح زود به سمت مشهد حرکت کردیم و حدودای ساعت 3 بعداز ظهر رسیدیم مشهد.شما هم که اصلاااااااااااااااااا اذیت نکردین توی ماشین و کلی دختر خوبی بودین.اینقدر دختر خوبی بودی که منو بابایی تصمیم گرفتیم از این به بعد دیگه با ماشین مسافرت نکنیم . البته خب تو حق داشتی ما که آدم بزرگ بودیم آخراش کم آورده بودیم  تو که جای خود داری.

اونجا هم هوا خیلی خوب بود و تو هم کلی حال کردی. توی هتل هم هی شیطونی میکردی و همش باید مواظبت بودیم تا چشم ازت برمیداشتیم میرفتی سراغ دمپایی و شروع میکردی به خوردنش.

فقط موضوعی که منو اذیت میکرد این بود که تو توی این چند روز هیچی نمیخوردی نمیدونم چرا و مامانی حسابی غصه خورد.

توی رستوران قیافه منو خاله سهیلا دیدنی بود ما دوتا همش زیر میز بودیم میدونی چرااااااااااا؟؟؟؟

چون تو و وندادی که روی صندلی غذا مینشستین هرچی که روی میز بود و مینداخنین پایین و نوبتی شروع میکردین به جیغ زدن  هه هه هه .

یه بعد ازظهر هم دوتایی با هم رفتیم خونه خاله مژگان و اونجا حسابی با کیانا شیطونی کردین .اولش تو  خیلی باهاش بازی نمیکردی و اون همش خودشو میرسوند به تو و دوست داشت باهات بازی کنه ولی تو همش ازش فرار میکردی تا این که کم کم یخت آب شد و ..... 

الانم که دارم این مطلب رو برات مینویسم تو خیلی حالت خوب نیست و فک کنم داری سرما میخوری آخه هم من و هم بابایی  توی سفر سرما خوردیم.ولی بازم امیدوارم که تو حالت بهتر بشه.

فردا هم قراره که بریم پارک بهشت مادران تا دوباره دوستای نی نی سایتتو ببینی.

 

 

 

 

 

 

 

 
نوشته شده در تاريخ ۱۳٩٠/٧/٢٤ توسط ما دو نفر
   درباره وبلاگ

   آخرين مطالب

   دوستان

   آرشيو مطالب

   نويسندگان

   موضوعات

   صفحات جانبي